در دکوراسیون فضای هنری معماران معمولا تمایل دارند که فضایی متفاوت را برای مخاطبان خود طراحی نمایند، در طراحی این فضاها گاهی شاهد بهره گیری از المان هایی نظیر نمای چوبی و یا انواع گرین وال می باشیم، در این مقاله سعی داریم فضای هنری با بهره گیری از طبیعت را برسی نماییم.

نمای چوبی در دکوراسیون فضای هنری

نمای چوبی علاوه بر جلوه مناسب برای گالری ها ، آموزشگاه های هنری و فرهنگی خود به عنوان یک عایق مناسب عمل می نماید! در ضمن چوب ترموود بکار رفته در آن به دلیل عدم جذب حرارت دمای مناسبی را برای محیط فرآهم می نماید!

نمای چوبی ساختمان

خزه سبز یا موس وال را فراموش نکنید!

نمای چوبی، چوب نما

بله با توجه به اینکه استفاده از موس وال یا همان خزه سبز نیاز به آبیاری ندارند گزینه مطلوبی برای دکوراسیون هنری شما محصوب می گردند زیرا رطوبت برای آثار هنری از جمله تابلو های نقاشی و بدنه سازهای چوبی کاملا زیان دارد!

دیوار سبز مصنوعی نیاز شما در دکراسیون هنری

گرین وال مصنوعی یا همان دیوار سبز مصنوعی با توجه به نگهداری آسان می تواند گزینه مناسبی برای دکوراسیون شما باشد، به دلیل عدم ایجاد رطوبت به آسانی می توان حتی در کنار تابلو های هنری از آن بهره جست! بدون آنکه بخواهد به تابلو ها آسیبی برساند.

دیوار سبز مصنوعی

آلاچیق چوبی مناسب فضای باز دکوراسیون هنری

اگر دنبال دکوراسیون هنری برای فضای باز هستید از حالا به فکر یک آلاچیق چوبی مناسب باشید زیرا می تواند تفرجگاه مناسبی را برای زمان های دورهمی شما فرآهم آورد. آلاچیق چوبی انواع مختلفی دارد که در قسمت محصولات کاملا به آن اشاره گردیده است.

آلاچیق چوبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.